Nha Trang; duiken, strand en cultuur

Vanuit Dalat met de bus door de bergen naar Nha Trang gegaan. Het was 5 uur rijden, en zowaar kwam ik ook nog op tijd aan. Ik vond een fijn klein hotel in een rustige zijstraat. De eerste 2 dagen chillde ik op het strand. Gisteren verkende ik de stad en liep heel wat heen en weer door de hitte. ;)
Vandaag heb ik twee hele mooie duiken gemaakt bij de eilanden hier aan de kust. Vele prachtige koralen en kleine visjes en onderwater slakken. Heerlijk om weer effe de onderwaterwereld te bewonderen!

:D

Morgen ga ik met de lokale bus naar een plaatsje in het binnenland. De preciece naam weet ik niet eens precies, maar het moet er erg mooi zijn. Vele heuvels en bergen, meren en bossen. Daar zal ik een paar dagen de omgeving verkennen en daarna met de bus naar Pleiku gaan. Daar ook een paar daagjes om vervolgens weer de kust op te zoeken in Hoi An en Hué. :)

Zo dat was een lekker kort berichtje! hehehe, zie je wel dat ik het kan!

Korte stukjes schrijven! ;)

Het einde van m’n reis komt nu langzaam aan in zicht.

Ik zal weer op zoek moeten naar een baan als meester! Dat zal even wennen worden weer, maar heb d’r stiekem ook wel weer zin in! Lekker de kinderen lastig vallen met al m’n verhalen over Azië…

4 Responses

 1. Mabel Says:

  Hey Sveeeeeennnnnniieee!!

  Zal inderdaad wel weer wennen worden..elke ochtend een wekker die af gaat en het Hollandse rot weer ;-(
  Geniet nog zo lang je kan haha

  Dikke kus van ons

 2. Nealz de Bealz Says:

  Zo zit je in Nha Trang, Hoi An en Hué.. Zo zit je in Krommenie, Emmen en Sneek, haha
  Zet m op babyhh

  Nealz de Bealz

 3. corrie Says:

  Ja Sven, het leven van alle dag vangt aan. Maar wel met een bagage aan ervaringen en zelfvertrouwen en een grote dosis energie voor een nw.begin. misschien zijn de kriebels om te reizen er een beetje af !!!
  geniet nog even, gr.Corrie

 4. Geneviève Says:

  Geniet er nog maar even lekker van Sven!! Voor je het weet sta je weer op vrijdagavond in Anno ;)

  Have fun!!!

  Xxx vieve

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.